Pradedam vasarą kartu!

Birželio 1 dieną kviečiame į Gyvąją biblioteką ir trečiuosius Scenos bandymus Miesto Laboratorijoje!

Kiekvienas žmogus turi istoriją, bet ne visos istorijos telpa knygose. Tokiu šūkiu vedina Gyvoji biblioteka žengia į 10-uosius jubiliejinius metus. Žengdama į vasarą Gyvoji biblioteka kviečia susitikti įkvepiančioje vietoje Miesto laboratorijoje, Vilniuje.

Dar nežinantiems, kas yra Gyvoji biblioteka pasakysime, jog tai neformalus ugdymo metodas, skatinantis tarpusavio supratimą, toleranciją ir pagarbą žmogaus teisėms. Gyvoji biblioteka sudaryta iš gyvųjų knygų, bibliotekininkų ir skaitytojų. Gyvosios knygos – tai žmonės iš visuomenės grupių, kurios visuomenėje neretai apipintos išankstinėmis nuostatomis. Geriausios istorijos ir šilčiausi pokalbiai lauks Tavęs! Ateik, nes nėra priežasties nedalyvauti!

O po Gyvosios bibliotekos Tavęs lauks muzikinė staigmena – Scenos bandymai Miesto Laboratorijoje! Tai jaukus kaimynų koncertas sau patiems, kuriame svarbus ir reikalingas kiekvienas dalyvis. Pasidalinkite mėgstama daina, savos kūrybos muzika, svarbiomis eilėraščio eilutėmis ar tiesiog savo dėmesiu ir ausimis.

„Suneštinio“ koncerto receptas paprastas – jūsų paruoštas pasirodymas iki 10 min., mūsų gitara ir kėdės, žolelių arbata ir kitos Miesto Laboratorijos gėrybės.

Trečiajame akustiniame vakare laukiami visi Antakalnio bardai, pasakoriai, poetos, rokeriai, senbuviai ir naujokai bei tolimesnių Vilniaus kraštų svečiai. Muzikantų registracija nebūtina, bet pageidautina: justinakaminskaite@yahoo.com

Gyvoji biblioteka – 16:00.
Scenos bandymai – 19.00.

Pradedam vasarą kartu!