Edukacinės programos mokykloms

Gyvenimo be atliekų kultūra: ZERO HERO žaidimas

Miesto Laboratorija kviečia vaikus susipažinti su lietuvių autorių sukurtu edukaciniu žaidimu ZERO HERO, kuris yra skirtas pradinių klasių moksleiviams ir mokytojams siekiant kalbėtis apie ekologiją, tvaresnį gyvenimo būdą (“be atliekų”), sąmoningą ir draugišką santykį su juos supančia aplinka. Augalai, kompostas, antrinis daiktų panaudojimas, atsinaujinantys energijos šaltiniai ir kaimynai – tai penkios temos, kurias su vaikais nejučia aptarsime kortų žaidimo metu.

ZERO HERO – žaisminga pagalbinė priemonė, galinti praturtinti ir paįvairinti pasaulio pažinimo pamokas, gilinti vaikų žinias ir kompetencijas aplinkosaugos ir tvaresnio gyvenimo būdo srityje.

Edukacinės pamokos trukmė – 50 min.

Rekomenduojame 3-4 klasių moksleiviams (priimame ne mažesnes nei 20 moksleivių grupes).

Kaina – 7 eur / vaikui.

Užsisakykite pamoką mob. 8614 35692, labas@miestolaboratorija.lt

Edukacinė teatro pamoka SUKURKIME PLANETĄ!

Įtraukianti edukacinė teatro pamoka vaikams ir jaunimui, kurios dalyviai įsivaizduoja ir kuria visiškai naują pasaulį, kuriame galėtų gyventi.

Pasitelkę dramos metodus, vaikai tyrinėja aplinkosaugos ir socialinio tvarumo temas bei kuria alternatyvias Žemės ateities perspektyvas, kurios yra pozityvios, nedistopiškos ir smagios.

Užsiėmimą veda atlikėjas ir teatro kūrėjas Sam Quinn (D. Britanija), turintis daugiau nei 10-ies metų patirtį dirbant su vaikais ir jaunimu. Užsiėmimo dalyviai kartu su Sam aptaria ir kuria trumpus eskizus, parodančius gyvenimo naujoje planetoje aspektus, įskaitant:

• Kaip mes gaminame ir naudojame energiją;
• Gyvūnai ir biologinė įvairovė;
• Maistas ir ūkininkavimas;
• Žaidimai ir laisvalaikis;
• Valdžia ir bendruomenė;
• Pinigai.

Visos temos pritaikomos pagal užsiėmimo dalyvių amžiaus grupę. Kiekvienas užsiėmimas baigiamas dalyvių sukurtu mini spektakliu.

Užsiėmimas vyksta anglų kalba (Sam puikiai supranta ir lietuviškai, bet užsiėmimo metu su moksleiviais bendrauja anglų k.).

Edukacinės pamokos trukmė – 50 min.

Rekomenduojame 5-18 metų vaikams ir jaunimui.

Kaina – 7 eur / vaikui (priimame ne mažesnes nei 20 moksleivių grupes).

Užsisakykite pamoką mob. 8614 35692, labas@miestolaboratorija.lt