Žaliosios dirbtuvės

DARŽAS BALKONE: praktinės dirbtuvės

Miesto daržininko pagrindai

Daržininkavimas pasaulio didmiesčiuose šiandien yra naujoji norma, o ne išskirtinumas. Siekdami sumažinti savo suvartojamo maisto CO2 pėdsaką, vis daugiau miestiečių augina maistą savo reikmėms namų balkonuose ir terasose, diegia vietinės sezoninės virtuvės principus savo namuose, inicijuoja trumpąsias maisto grandines. Prisidėkite prie žaliosios didmiesčių bangos ir jūs!

Iškirtinai pavasarį rengiamos praktinės sodininkystės dirbtuvės, skirtos žmonėms, norintiems susipažinti su pagrindiniais mažo daržo namų ar ofiso balkone principais.

Dirbtuvių metu dalyviai susipažįsta su balkono ar terasos orientacijos saulės atžvilgiu svarba ir ypatumais, mokosi teisingai pasėti, pasirinkti tinkamą vazoną ir žemes, sužino, kaip išmintingai derinti augalus siekiant turėti derlių iki pat vėlyvo rudens.

Dirbtuvės skirtos draugų grupėms, įmonių kolektyvams ir kitoms kompanijoms. Gali vykti nuotoliu arba gyvai Miesto laboratorijoje.

 

Dirbtuvės Miesto laboratorijoje

Gyvai dalyvaudami dirbtuvėse dalyviai įgyja ne tik teorinių ir praktinių žinių, bet ir, gavę „pradedančiojo miesto daržininko rinkinį“ (sėklos ir keraminiai rankų darbo augalų žymekliai), čia pat pradeda savo balkono daržą – pasėja pirmąsias sėklas.

Trukmė: 2-2,5 val.
Dalyviai: nuo 10 iki 25 žm.
Kaina: 30 Eur / žm.

 

Nuotolinės dirbtuvės

Nuotolinės dirbtuvės itin tinkamos po Lietuvą ar pasaulį išsibarsčiusioms komandoms – įkvėpsime kartu daržininkauti ir per atstumą! Dar iki dirbtuvių kiekvienas dalyvis gaus kruopščią pagalbinę instrukciją, kaip tinkamai pasiruošti ir kuo apsirūpinti, kad dirbtuvės praeitų kuo smagiau ir prasmingiau.

Trukmė: 2-2,5 val.
Dalyviai: iki 40 žm.
Kaina: 350 Eur

 

Dirbtuves užsisakyti kviečiame el. p. labas@miestolaboratorija.lt arba tel. 869905410.