Erdvė
kaimynų idėjoms

Didžiausias „Miesto laboratorijos“ turtas, parama ir įkvėpimas – vietiniai žmonės, antakalniečiai, ne tik savo rankų pagalba padėję sukurti šią vietą, bet ir iki šiol aktyviai prisidedantys ją vystant. Ir tai ne tik pagalba daiktais, bet ir aktyvus dalyvavimas kuriant turinį. Nuo pat pradžių siekėme, kad „Miesto laboratorija“ taptų atvira erdve bendruomenės žmonių iniciatyvoms – nuo atviro mikrofono koncertų „Scenos bandymai“ iki parfumerių blusturgių, nuo literatūrinių vakarų iki paskaitų apie eterinius aliejus.

Turite renginio idėją? Manote, kad ji aktuali didesniam būriui žmonių? Susisiekite su mumis, kartu ją aptarsime ir padėsime įgyvendinti!

Tel. 861435692, labas@miestolaboratorija.lt

Atviro mikrofono koncertai „Scenos bandymai“

Antakalnietės muzikantės Justinos Kaminskaitės inicijuoti ir jau keletą metų kuruojami „Scenos bandymai“ – tai muzikos ir įvairiausios kūrybos vakarai. Prasidėję nuo kuklių bendruomenės susibūrimų, dabar „Scenos bandymai“ kviečia klausytojus į kaskart unikalų koncertą. Vakaro dalyviai dainuoja savo arba labai savas dainas, eksperimentuoja, susipažįsta ir kitaip kūrybiškai „taškosi“. Koncerto klausytojai dažnai įsidrąsina ir čia pat prisijungia: kas paskaito poezijos, kas išsitraukia instrumentus improvizacijai…

Norite dalyvauti? Rašykite Justinai į scenosbandymai@gmail.com

Daugiau apie „Scenos bandymus“ sužinosite čia: Scenos bandymai

„Katkų literatūros draugijos“ renginiai

Antakalnyje gyvenančio rašytojo Lauryno Katkaus „bendruomeninio skaitymo“ idėja taip pat rado vietą „Miesto laboratorijoje“. Pačių netikėčiausių formų ir temų literatūros renginiai, kuruojami Lauryno, kas porą mėnesių džiugina antakalniečius ir miestiečius – nuo atviro knygų klubo apie įdomiausias praėjusių metų verstinės literatūros naujienas iki diskusijos apie lietuvių inteligentijos praeitį ir dabartinę jos būklę, nuo pranešimo ir pokalbio apie hipsterius „Su kuo valgomas lietuviškas hipsteris?“ iki miestietiškų Užgavėnių su J.Hašeko Šveiku, su Kudirkos satyromis ir Pulgio Andriušio „Tipeliu“.

Daugiau apie „Katkų literatūros draugiją“ skaitykite čia: laurynaskatkus.lt