Jaukios Kalėdos kolektyvams

Esame netradicinė šiuolaikiška erdvė, įsikūrusi vienoje gražiausių Antakalnio vietų – istoriniame Sapiegų parke.
Turime 2 tvariai ir kūrybiškai įrengtas erdves, kuriose patogiai tilps tiek gausi, tiek nedidelė įmonės komanda.  

Jūsų kalėdoms paruošėme pačių įvairiausių veiklų pasiūlymą – nuo kalėdinio vainiko pynimo dirbtuvių ar kalėdinių vėlyvųjų pusryčių iki dalijimosi vakarienės ar net tausojančių maisto dirbtuvių.

Kainos, laiko rezervacijos ir kitos detalės: renginiai@miestolaboratorija.lt arba +370 610 08301 (Živilė).

Kalėdinio vainiko pynimas

Kalėdų dvasią pajusti labiausiai padeda kalėdinio vainiko pynimas. Tokios dirbtuvės puikiai tinka mišriam kolektyvui, o iš jų kiekvienas namo išsineš savo rankų darbo kalėdinę puošmeną (ja galima ne tik papuošti namus ar ofisą, bet taip pat ir dovanoti partneriams). Dirbtuvėse kviečiame dalyvauti įvairaus dydžio grupes (nuo 12 iki 35 žmonių).

KalėdiniAI VĖLYVIEJI PUSRYČIAI

Lengvas ir neįpareigojantis šventinis rytas su kolegomis prie vėlyvųjų pusryčių stalo: dailiai ir gausiai nukrauti stalai, kalėdinis punšas, šventinė muzika visai komandai leis pasijusti lyg namuose ir nuteiks didžiosioms metų šventėms.

KALĖDINĖ VAKARIENĖ

Lėta šventinė vakarienė prie vyno taurės, kuomet niekas niekur neskuba ir pradeda pildytis maži stebuklai. Teminiai užkandžiai, sotus karštas patiekalas, desertai ir vynas visiems leis pasijusti mylimais ir įvertintais.

Dalijimosi vakarienė

Vakarienė, kurioje kviečiame dalintis – stalu, maistu, pokalbiais ir smagiu buvimu kartu. Visus, atsitiktinai susėdusius prie vieno stalo, ištiks bendruomenės žaidimas – pagal sutartas vakarienės taisykles dalyviams reikės susitarti, kaip padaryti, kad indai, įrankiai ir maistas iš ML virtuvės atsidurtų ant jų stalo. Kad visiems visko užtektų, kad vakarieniautojai būtų sotūs, smagūs ir laimingi, ir kad stalas dailiai atrodytų.

Tausojančios maisto dirbtuvės ir vakarienė

Ypatingas vakarienės formatas, apjungiantis švietimą, komandos telkimą ir gerą tikslą. Pasaulyje jau senokai kalbama apie maisto švaistymo problemą ir jos mąstus, todėl artėjant šventėm kviečiame tvariai vakarienei. Dirbtuvių metu ne tik patys ruošite sau šventinę vakarienę, bet ir jūsų produktai bus tie, kurie klimato kaitos diskusijose sulaukia daugiausia dėmesio – nebetinkami parduoti, bet puikiausiai tinkami vartoti. Patiks atviroms, smalsioms, drąsioms ir iššūkių ieškančioms komandoms.