Jaukios Kalėdos kolektyvams „Miesto laboratorijoje“

Esame netradicinė šiuolaikiška erdvė, įsikūrusi vienoje gražiausių Antakalnio vietų – istoriniame Sapiegų parke.
Turime 2 kūrybiškai įrengtas erdves, kuriose patogiai tilps tiek gausi, tiek nedidelė įmonės komanda. O kad laikas praeitų ne tik maloniai, bet ir įsimintinai, siūlome trejas šventines kūrybines dirbtuves, kurių metu bus galima nusipinti kalėdinį vainiką, origami technika išlankstyti kalėdines dekoracijas ar susikurti kvapnų meduolinį namelį. Šalia dirbtuvių siūlome užsisakyti mūsų ruoštą vakarienę, užkandžius, desertus bei gėrimus.

Kainos, laiko rezervacijos ir kitos detalės: renginiai@miestolaboratorija.lt arba +370 607 25430 (Eglė).

Kalėdinio vainiko pynimas

Kalėdų dvasią pajusti labiausiai padeda kalėdinio vainiko pynimas. Tokios dirbtuvės puikiai tinka mišriam kolektyvui, o iš jų kiekvienas namo išsineš savo rankų darbo kalėdinę puošmeną (ja galima ne tik papuošti namus ar ofisą, bet taip pat ir dovanoti partneriams). Dirbtuvėse kviečiame dalyvauti įvairaus dydžio grupes (nuo 6 iki 35 žmonių).

Kalėdinių dekoracijų lankstymas Origami technika

Origamis – japoniškas popieriaus lankstymo menas. Prieš šimtus metų atsiradęs tolimoje Rytų kultūroje, šiandien jis populiarus visame pasaulyje. Tai ir menas, ir meditacija, ir itin tvarus bei ekologiškas žvilgsnis į namų ar viešų erdvių dekorą. Kitaip nei kitos meno formos, popierius labai greit suyra ir nebelieka jokių įrodymų apie vykusią veiklą. Dirbtuvių metu išmoksite pagrindines origamio technikas bei išsilankstysite kalėdines dekoracijas savo namams – žaisliuką eglutei ir/ar kalėdinę girliandą.

Meduolinių namelių dirbtuvės

Kvapnus meduolinis namelis – Kalėdų klasika, namų puošmena, tikras džiaugsmas mažiems ir dideliems. Jaukiose kamerinėse dirbtuvėse kviečiame patiems susikurti savo meduolinį namelį – mes pasirūpinsime naminiais meduolinės tešlos namelio šonais, o jums teks džiaugsmas jį suklijuoti ir papuošti. Dirbtuvėse kviečiame dalyvauti mažesnes grupes (nuo 6 iki 15 žmonių).