Projektas
„Zero Waste karta“

2020-2021 metais vykdome Aktyvių piliečių fondo finansuojamą projektą „Zero Waste karta“, kuriuo siekiame priartinti aplinkosaugines problemas prie žmogaus, padėti jas geriau suprasti ir ne tik suvokti, kokią įtaką kasdieniai mūsų pasirinkimai daro tų problemų sprendimui, bet ir būti aktyviais tvaresnės dabarties ir ateities kūrėjais.

Šiame projekte didžiausią dėmesį skiriame mažų vaikų turinčioms ar kūdikio dar tik besilaukiančioms šeimoms, ikimokyklinukams ir pradinukams, nes žinome, kad daug lengviau iš karto kurti gerus įpročius nei vėliau keisti netinkamus.

Iki pat 2021 metų rudens Miesto Laboratorijoje esame suplanavę daugybę informatyvių seminarų, įtraukiančių praktinių dirbtuvių ir renginių, kuriuose visi drauge stiprinsime tvaraus gyvenimo žinias ir įgūdžius: mokysimės mažinti vartojimą ir daiktus naudoti ilgiau bei juos perkurti, planuoti maistą be atliekų, švęsti šeimos šventes be vienkartinio plastiko, užsiimti tradicine ar hidroponine daržininkyste ir t.t.

Projektą „Zero Waste karta“ įgyvendiname drauge su bičiuliais – jaunimo, šeimų ir bendruomenės saviraiškos centru Zapyškyje „Stuba“.

Pasaulinei pandemijai keičiant mūsų visų gyvenimo ir bendravimo būdus, dalį renginių kelsime į internetinę erdvę. Visą aktualią informaciją apie Miesto Laboratorijos veiklą ir renginius kviečiame sekti šioje iinterneto svetainėje, mūsų Facebook puslapyje bei Instagram profilyje.

Projekto finansuotojas:

Aktyvių piliečių fondas: www.apf.lt

Europos Ekonominio finansinio mechanizmas: www.eeagrants.org