Kalėdinė Sapiegų parko mugė – šiemet net tris savaitgalius iš eilės!

Tradicine Antakalnio švente tapusi „Žiemos mugė – Kalėdos Sapiegų parke“ jau penktus metus džiugina miestiečius. Net tris gruodžio savaitgalius – 7, 14 ir 21 dienomis – bendruomenės edukacijos centras „Miesto laboratorija“ kviečia susipažinti su miesto menininkais ir amatininkais bei įsigyti rankų darbo dovanų.

„Šiais metais sulaukėme ypač didelio dalyvių susidomėjimo muge, tačiau plėstis ir daryti masinio renginio nenorėjome. Priešingai – nusprendėme pakeisti formatą į mažesnį, jaukesnį, o kūrėjams pasiūlėme prisistatyti net tris savaitgalius iš eilės,“ – dalinasi „Miesto laboratorija“ atstovė Agnė Gaisrė.

Renginį vertina ne tik lankytojai, bet ir patys kūrėjai. Nemažą dalį jų galima sutikti išskirtinai tik šioje mugėje, kas bendruomenės centro įkūrėjoms yra didžiulis pripažinimas.
Trijose mugėse daugiau nei pusšimtis dalyvių pristatys savo kūrybos darbus, tarp kurių – kalėdiniai žaislai ir papuošimai, dovanos vaikams, autorinės keramikos kūriniai, interjero aksesuarai, papuošalai, žvakės, galanterijos ir vilnos gaminiai, produktai iš levandų ir kt.
Lankytojų alkanų mugės rengėjai taip pat žada nepalikti – „Maisto laboratorijos“ komanda kvies papietauti bendruomenės kavinėje.

„Kalėdinės mugės idėja kilo antakalniečių darže susipažinusioms kaimynėms tiesiog virtuvėje aptarinėjant ateities planus. Esame pavyzdys, kaip paprasta idėja, neturint nei atskiro finansavimo, nei infrastruktūros, gali virsti į tradicinę ir didžiausią mikrorajone bendruomenės šventę. Kiekvienais metais mūsų mugė auga, sulaukiame vis didesnio norinčių dalyvauti skaičiaus, gausesnio lankytojų kiekio, ir tai – mums tikras įrodymas, jog judame gera linkme“, – sako „Miesto laboratorija“ savanorės.

Mugę remia: Antakalnio seniūnija