Local Kiddo „Miesto laboratorijoje“ – projektas, skirtas šeimoms dalintis išaugtais vaikiškais daiktais

Kaip mes džiaugiamės, kad vietiniai atranda ir aktyviai naudojasi „Miesto laboratorijos“ sukurta bendruomeniška erdve! Šįkart su džiaugsmu pristatome Eglę Merkytę ir jos projektą Local Kiddo!

Programos „WomenGoTech“ dalyvė Eglė atėjo su tikslu sukurti patogiausią būdą šeimoms dalintis išaugtais vaikiškais daiktais. Ir šiandien ji pradeda bendruomenėms skirtą projektą Local Kiddo. „Local Kiddo veikia kaip nemokamas paštomatas – iš pradžių pirkėjai su pardavėjais susitinka Facebook grupėje, o daiktus gali perduoti jiems patogiu metu per specialią daiktadėžę prie „Miesto laboratorijos“. Patogiausia, kad nebereikia derintis dėl susitikimo, o kam aktualu, išvengia ir fizinio kontakto“ – veikimo principą aiškina Eglė.

Local Kiddo idėja jai kilo pagyvenus Bostone. „Keitimasis daiktais rajono bendruomenėje yra išskirtinė patirtis – su kaimynais bendrauji per Facebook grupę ir pradedi juos pažinti, atsiranda pasitikėjimas. Tad ir daiktus perleidi atsakingiau – žūri, kad jie būtų kokybiški ir už draugišką kainą – tikslas tampa ne pinigai, o mintis, kad daiktas keliauja į kitas geras rankas“.

Local Kiddo Facebook grupė skirta pirkti, parduoti ir atiduoti kokybiškus vaikų ir mamų (susijusius su nėštumu ir žindymu) daiktus. Ji patogiausia Antakalnyje gyvenančioms (ir kam čia pakeliui) šeimoms, bet atvira visiems. Prisijunkite: facebook.com/groups/LocalKiddo

Local Kiddo daiktų keitimosi spintą rasite štai čia: