Pradedame projektą „Zero Waste karta“

Mes be galo džiaugiamės galėdami pranešti, kad Aktyvių piliečių fondas finansuos Miesto Laboratorijos projektą „Zero Waste karta“!

Šis projektas yra skirtas praktiniams draugiško gamtai gyvenimo įpročiams ugdyti, todėl iki pat 2021 m. rudens esame jums suplanavę daugybę dirbtuvių ir renginių, kuriuose gilinsime savo žinias apie maisto planavimą be atliekų ir zero waste vaikų auginimą, antrinį dizainą ir ilgesnį daiktų naudojimą, tradicinę ir hidroponinę daržininkystę.

Projektą įgyvendiname drauge su partneriu – bendruomenės centru „Stuba“ – kuris užtikrins veiklų tąsą Kauno rajone ir drauge kurs dar stipresnę tvarumo idėjomis sekančią bendruomenę.

Šiuo metu jau ruošiame edukacines „Zero Waste karta“ programas pradinių klasių moksleiviams tvarumo ir mažesnio vartojimo temomis, o iškart po Naujųjų jau kviesime jus į pirmuosius seminarus! Visas projekto bei planuojamų renginių naujienas kviečiame sekti šiame tinklapyje, taip pat mūsų Facebook puslapyje bei Instagram profilyje.

Su šiuo projektu mes tapome didelės Aktyvių piliečių fondo bendruomenės (net 15 ES šalių!) dalimi, daugiau apie fondą: www.apf.lt / www.eeagrants.org