Praktinės balkono daržininkystės dirbtuvės su Miesto Laboratorija

Kviečiame visus išsiilgusius pavasario ir svajojančius apie nuosavą daržą su kvapniomis žolelėmis, saldžiais pomidoriukais, gaiviais agurkais ar karalienėm cukinijom jungtis prie Miesto Laboratorijos organizuojamų praktinių daržininkystės dirbtuvių!

Jų metu viena iš Miesto Laboratorijos įkūrėjų Agnė Gaisrė dalinsis savo balkono daržininkystės patirtimi ir patarimais, papasakos apie geriausiai balkonuose augančių augalų rūšis, jų priežiūrą ir derliaus perspektyvas.

Dirbtuvės bus virtualios, gyvai transliuojamos iš Miesto Laboratorijos, tačiau priimti galime tik 30 miesto daržininkystės entuziastų.

Todėl BŪTINA REGISTRACIJA ČIA: http://bit.ly/MLdarzasbalkone

Nespėjusiems pavasarį apsirūpinti „augintiniais“ turėsime ir dovanų: pradedančiojo daržininko rinkinį su populiariausiomis sėklomis ir balkonams pritaikytų pomidorų ir bazilikų daigų!

RENGINIO PRADŽIA: 11:00 val.
TRUKMĖ: 2,5 val.
Renginys bus transliuojamas gyvai per Zoom platformą, prisijungimo nuorodą gausite elektroniniu paštu likus dienai iki renginio.

Dėmesio!
Jei nespėjote užsiregistruoti į šias dirbtuves, pasimatykime kitose, kurias planuojame artimiausiu metu:
Balandžio 10 d. – microgreens dirbtuvės su zalizali.lt (online)
Balandžio 17 d. – hidroponinio daržo dirbtuvės (online)
Balandžio 24 d. – praktinės balkono daržininkystės dirbtuvės (online)
Gegužės 1 d. – daržininkystės su vaikais dirbtuvės (teminės lauko lysvės)

Daržininkystės dirbtuvės jums nieko nekainuoja, nes šie renginiai yra projekto „Zero waste karta“ dalis, kurį finansuoja bičiuliai Aktyvių piliečių fondas.

Daugiau apie projektą: https://miestolaboratorija.lt/projektas-zero-waste-karta-2/
Daugiau apie Aktyvių piliečių fondą: https://apf.lt