Edukacinės programos apie tvarumą pradinių klasių moksleiviams!

Žmogaus vertybės, įpročiai ir požiūris į pasaulį formuojasi jau vaikystėje. Tad norint kalbėti apie žalesnę mūsų planetos ateitį, kalbėtis reikia su pačiais jauniausiais. Dėl to su dideliu džiaugsmu pranešame, kad mes, Miesto Laboratorija, drauge su projekto “Zero Waste karta” partneriu „Stuba“ ir sukūrėme net dvi edukacines programas pradinių klasių moksleiviams.

Pirmoji edukacinė programa: „Zero Hero“. Joje per praktinius ir bendruosius klausimus žaidimo forma nagrinėjami penki teminiai blokai: augalai; daiktai; maistas; vanduo ir energija; kaimynai.

Edukacinės programos turinys sukurtas remiantis Miesto Laboratorijos sukauptu patyrimu diegiant darnios sąveikos su aplinka principus. Gegužės mėnesį, jei bus atšaukti ribojimai susibūrimams, kviesime pradinių klasių mokinius į gyvas praktines edukacijas Antakalnyje, Miesto Laboratorijoje.

Visgi žinome, kad tvarumo temas mokytojai su savo auklėtiniais nagrinėja per visus metus, todėl atvira širdimi dalinamės edukacijos medžiaga, kurią galite parsisiųsti ir naudoti su savo mokiniais jau dabar.

Parsisiųsti edukacinę programą galite čia: https://miestolaboratorija.lt/ekskursijos/

Antroji edukacinė programa yra apie baterijas: kokių rūšių baterijų būna, iš ko jos sudarytos ir iš kur joms gaunamos medžiagos, kodėl svarbu baterijas naudoti saikingai, kaip jas panaudotas reikėtų rūšiuoti ir kas su (ne)išrūšiuotomis nutinka.

Edukacinę programą galima parsisiųsti čia: https://miestolaboratorija.lt/ekskursijos/

Šios edukacinės programos yra dalis Miesto Laboratorijos drauge su Stuba įgyvendinamo projekto „Zero Waste karta“, kurį finansuoja Aktyvių piliečių fondas.
Daugiau apie projektą: https://miestolaboratorija.lt/projektas-zero-waste-karta-2/
Daugiau apie Aktyvių piliečių fondą: https://apf.lt
Daugiau apie Europos Ekonominį finansinį mechanizmą: www.eeagrants.org